datum narození: 28. února 1978 (43 let)
pohlaví: muž
výška: 6 stop (1.85 m)

kolik stojí Kevin Windham?

Kevin Windham net worth: Kevin Windham je americký motorkář, který má čisté jmění 4 miliony dolarů. Narodil se v Baton Rouge, Louisiana, Kevin Windham začal jezdit na nečistotách, než začal mateřskou školu. Začal soutěžit na základní škole, a úspěšně pokračoval v závodění dodnes. Na počátku 90. let přešel z amatéra na profesionála, vyhrál 18 po sobě jdoucích závodů na Lorettě Lynn ‚ s Dude Ranch a vyhrál sedmý a osmý amatérský titul na 1994 Ama Amateur and Youth National Motocross Championships. Do profesionálního závodního okruhu ho však nepustilo štěstí v amatérech, a i když je považován za jednoho z nejlepších jezdců vůbec, nikdy nevyhrál národní šampionát. Místo toho se trvale umístil na druhém místě. Vyhrál však směšný počet velkých závodů, a má masivní fanouškovskou základnu, stejně jako postava Hot Wheels. V současné době závodí za Geico Powersports Honda a 2012 byla jeho 19. sezóna jako profesionální závodník.