Runner-up ‚Rowdy:‘ Kyle Busch druhý znovu po Harvick, dopravní fólie Bristol plány

Kyle Busch byl v prime Bristol Motor Speedway formě v sobotu večer, což vede 159 z 500 kol v Bass Pro Shops noční závod. Ale přitěžující druhé místo skončil ho v prime post-race Zinger formě jako jeho sezóna-dlouhá winless pruh v NASCAR Cup Series pokračoval.

související: Oficiální výsledky závodu / Kevin Harvick převládá

Busch byl počtvrté v této sezoně finalistou poté, co se prorazil lapovaným provozem a vyměnil si vedení v pozdním závodním souboji s eventuálním vítězem Kevinem Harvickem. Busch zavěsil ocas č. 18 Joe Gibbs Racing Toyota, když pronásledoval Harvicka posledním rohem, ale vrátil se domů .Na šachovnicovou vlajku chybí 310 sekund.

„na konci prostě neměl dost,“ řekl Busch NBC Sports poté, co se ucházel o své deváté vítězství v seriálu Bristol. „Kluci odvedli skvělou práci a dnes večer mi dali opravdu skvělý kus, abych se mohl potýkat a alespoň být tam a být blízko.“ Bohužel, prostě neměl dost. Lapovaná auta byla určitě problém. Je to součást závodění. Musíte se je pokusit obejít, kde můžete, a prostě pro mě nebyl prostor udělat to, co jsem potřeboval, s několika příležitostmi, jak se přes ně dostat.“

Busch klesl na zadní část pole během tempa kol po jeho ne. 18 auto dvakrát neprošlo před závodem, ale rychle znovu získal ztracenou půdu a po první etapě 125 kol se vyšplhal na druhé místo. Zůstal svítidlem v první pětce, a jeho hlavní výzva se vynořila z Harvicka, když závod vstoupil do pozdního běhu.

Lap-down provoz představoval problém pro oba jezdce, ale oba byli drženi zejména číslem 22 Ford Joey Logano, který nakonec skončil dvě kola zpět na 11. místě. Jeho post-rasové kritiky za jeho dlouholeté fólie, které nebyly vysílány pro živé televizní publikum, byly o něco drsnější.

„z nějakého důvodu není ničí přítel, takže tady to máte,“ řekl Busch.

vedení změnilo ruce dvakrát mezi Harvickem a Buschem v posledních 100 kolech. Na otázku, zda by byl agresivnější, když bojoval s Harvickem v pozdní cestě, Busch řekl, že provoz hrál příliš velkou roli-podařilo se mu proklouznout do výkopu u dvou řidičů,kteří ho zpomalili na Las Vegas Motor Speedway v loňském otvíráku postseason.

“ vlastně mě to nikdy nenapadlo. Vždycky se snažíte vyhrávat závody čistě,“ řekl Busch o svém duelu s Harvickem. „Vždy se snažíte tvrdě závodit a závodit čistě a dělat svou práci správně. Jo, myslím, že kdyby tam to lapované auto nebylo, vyhodil bych ho zvenčí nebo uvnitř a možná bychom si navzájem bouchli dveře nebo cokoli jiného a měli větší povrch na kostkované, ale někteří z nich poklesli-děti nevědí, co sakra dělají nebo kde jsou a nemohou zůstat z cesty. Nic jako (Joey) Gase a (Garrett) Smithley.“

navzdory své ztrátě smyku zasáhl 29 po sobě jdoucích závodů, Busch postoupil z prvního kola play-off na základě svého místa v bodovém pořadí. Vstupuje do kola 12 svázaný na 10. místě v znovu nasazeném pořadí, a jeho výhled na otvírač kola v Las Vegas nebyl při stisknutí plný optimismu.