Facebook

még mindig beteg vagyok a gyomrom minden percében minden nap. Nem hiszem el, hogy elment. Sonny volt az egyik legjobb barátom. Az utolsónak 40 évek óta szinte minden nap megpróbáltam kitalálni, hogyan lehet legyőzni! Annak ellenére, hogy heves versenytársak voltunk, soha nem volt vita vagy keresztszó közöttünk. Csak azért hívott, hogy bejelentkezzen, semmi versenyzésről, csak köszönni.
az IHRA versenyeken 9 lyuknyi golfot szereztünk az időmérő körök között. Egyszer el tudtam vinni az Augusta National mestereihez (a sportesemények Szent Grálja). Nagyon örültem, hogy elmegyek, de még jobban örültem, hogy meg tudtam csinálni érte. Emlékszem, hogy a pálya szélén ültem, várva Tiger Woods érkezését, és mindketten elaludtunk! Egy másik alkalommal a Horseshoe kaszinóban Shreveport LA-ben összegyűjtöttük a pénzünket, és 1800 dollárt nyertünk a résidőkben.
Sonnynak volt egy motorkerékpárja, amelyet néha a versenyekre vitt, hogy a rajtvonalhoz vezessen. Tehát ebben a pandémiás évben úgy döntöttem,hogy egy jobbat építek. Láttam, hogy mindketten a gödröktől a sávokig lovagolunk. Sajnálom, hogy nem láthatta.
Sonnyt ma helyezik örök nyugalomra LYNCHBURGBAN, VA-ban.