49ers Stichting Partners met KNBR Radio Host Jaarlijkse Vakantie Sport Veiling Tijdens Geest van het Geven

Reclame

Nov 30, 2020 om 09:00 AM

De San Francisco 49ers Stichting en Cumulus Media-San Francisco KNBR 104.5 FM & 680AM, “De Sport-Leider,” de host voor de vierde editie van de jaarlijkse 49ers Stichting Vakantie Sport Veiling op dinsdag 1 December en blijven door middel van woensdag, 2 December. Het jaarlijkse evenement biedt de gelovigen de mogelijkheid om te bieden op once-in-a-lifetime 49ers ervaringen dit vakantieseizoen, terwijl ook ten goede komen Bay Area jeugd in nood.

een hoogtepunt van de veiling van dit jaar is het verzamelen van geld en het bewustzijn voor de 49ers inspanningen om de digitale kloof aan te pakken. De directe programma ‘ s van de Stichting hebben hard gewerkt aan het creëren van gratis online onderwijs en fitness middelen voor Bay Area jongeren te gebruiken in het midden van de aanhoudende pandemie. De veiling gaat open om 6 uur PST op 1 December en blijft open tot 19 uur PST op 2 December. Luisteraars kunnen de veiling site bezoeken of sms 49ers naar 44-321 op elk mobiel apparaat.

“we weten hoe moeilijk dit jaar is geweest voor onze gemeenschap en we zijn onze jarenlange partner KNBR dankbaar dat hij ons heeft geholpen om geld in te zamelen voor initiatieven ter ondersteuning van leraren, coaches, ouders en studenten in de Bay Area”, aldus Justin Prettyman, directeur van de 49ers Foundation. “Alle opbrengsten van de veiling helpen de missie van de 49ers Foundation om Bay Area jeugd in nood te onderwijzen en te versterken dit vakantieseizoen.”

veiling items zijn onder meer de kans om Jimmy Garoppolo ‘ s game worn gear te winnen of ervaar een 49ers uit game volgend seizoen en nog veel meer op de 49ers Foundation Holiday Sports veiling van dit jaar op KNBR. Honderd procent van de opbrengst gaat naar de 49ers Foundation non-profit begunstigden.

“de 49ers Foundation doet fantastisch werk door gebruik te maken van haar talrijke educatieve en leiderschapsinitiatieven om kansarme jongeren in de Bay Area te bedienen,” zegt knbr 104.5 FM/680AM programmaleider Jeremiah Crowe. “KNBR is er trots op om opnieuw samen te werken met de 49ers Foundation voor onze vierde jaarlijkse Vakantiesportveiling.”

de Holiday Sports veiling zal ook de aftrap van de stichting een maand lang geest van geven, die verschillende mogelijkheden voor de gelovigen om te winnen one-of-a-kind items en ervaringen ten goede Bay Area jeugd omvat. Naast de veiling, de stichting is het hosten van verschillende sweepstakes, waaronder het veilen van een van een soort Levi ‘ s trucker jassen ontworpen door Deebo Samuel, George Kittle, en Jerry Rice, evenals mogelijkheden om te winnen spel Versleten en gesigneerde memorabilia.

voor meer informatie over de 49ers Foundation Holiday Sports veiling en de geest van het geven, bezoek 49ers.com/give.

Facebook logo Facebook logo Instagram logo Snapchat logo YouTube logo TikTok logo Spotify logo LinkedIn logo Rasterpictogram sleutelpictogram linker pijlpictogram locatie pictogram mailpictogram Menu pictogram Open pictogram telefoonpictogram Radiopictogram terugspoelen pictogram rechter pijlpictogram zoekpictogram selecteer pictogram geselecteerd pictogram TV-pictogram Twitter logo Twitter logo omhoog pijlpictogram gebruikerspictogram Audio-pictogram Tickets iconAdd agenda iconNFC pictogram AFC pictogram NFL pictogram Carrousel IconList ViewWebsite InstagramTwitterFacebookSnapchatshop IconProfile Overlay AvatarAddAirplayArrow LeftArrow RightArrow UpArrow DownAudioBack 5sBack 10sBack 30sCalendarChartCheckDownLeftRightupchromecast OffChromecast OnCloseClosed CaptionsBench OffBench OnBroad OffBroad OnVertical OffVertical OnCommentDockDoneDownloadDraftFantasyfilterforward 5sForward 10sForward 30sFull Scherm OffFull Scherm OnGamepassGamesInsightsKeyLeaveLivecombinedraftfantasymenu GamesMenu NetworkMenu NewsMenu PlayoffsMenu Pro BowlMenu ShopMenu StandingsMenu StatsMenu Super BowlMenu TeamsMenu TicketsMenuMore HorizontalMore VerticalMy LocationNetworkNewsPauseplayMultiple PlayersSingle PlayerPlaylistPlayoffsPro BowlPurgeRefreshRemoveReplaySearchsettingsshare AndroidShare Kopiëren URLShare EmailShare via facebookdeel InstagramShare iOSShare SnapchatShare TwitterStandingsStarStatsSwapTeamsticketsvideovisibility OffVisibility OnVolume HiVolume LowVolume MediumVolume MuteWarningWebsite Caret downCaret upAt

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.