Inne odrzutowce żółtodzioby pokazały, że ta klasa draftu to nie wszystko Mekhi Becton

Sport

Brian Costello

listopad 10, 2020 | 10:03am

Jets przegrali bolesny mecz 30-27 z patriotami w ” Monday Night Football.”Oto kilka przemyśleń i spostrzeżeń z gry:

to był cios w brzuch.

wiem, że jest duża część fanów, którzy uważali, że to najlepszy wynik, bliska strata. Ci fani już przesunęli się do 2021 roku i marzenia o kreowaniu Gwiazdy Clemson Trevora Lawrence ’ a. Ale rzeczywistość dla zawodników i trenerów obecnie na Jets jest to, że są 0-9 i mają siedem meczów w sezonie. To musi być dla nich wieczność.

czekam na znaki, które Jets zapakował i zrezygnował. Najwyraźniej nie po sposobie gry przeciwko patriotom. Jets grają Ostro. Po prostu nie są wystarczająco dobre. Ale zastanawiam się, jak długo mogą to wytrzymać. W pewnym momencie przegrana zmiażdży ich ducha rywalizacji. Trudno jest podjąć pole każdego tygodnia czując, że trzeba grać doskonałą grę, aby w ogóle mieć szansę.

zastanawialiśmy się, czy Jets mogą dokonać zmiany trenerskiej w tygodniu pożegnania. Wydawało się, że to naturalny czas, aby zastąpić Adama Gase ’ a, jeśli to był kierunek, w którym chciał pójść Christopher Johnson. Ale po poniedziałkowej nocy nie ma sensu pozbywać się Gase ’ a. Drużyna nadal ciężko dla niego gra. Decyzja o pozwoleniu Dowell Loggains call plays przyniosła pewne korzyści i wykazała gotowość Gase ’ a do odłożenia ego na bok, próbując coś zmienić. Jeśli w tym sezonie naprawdę chodzi o ocenę sama Darnolda po powrocie z kontuzji barku, utrzymanie stabilności jest prawdopodobnie najlepsze dla tego procesu.

Gase nie będzie trenerem tej drużyny w 2021 roku. To jest wirtualna pewność. Ale nie ma nic złego w trzymaniu go w pobliżu. Jeśli Jets pokażą oznaki, że dostroili go i nie grają już ciężko, to może nadszedł czas, aby Johnson przeszedł i udał się do tymczasowego trenera na resztę sezonu.

w tej chwili Gase musi wymyślić, jak odbudować ducha swojej drużyny po miażdżącej porażce.

na poniedziałkowy mecz było aktywnych 10 żółtodziobów.

to jest to, co chcesz zobaczyć teraz, jeśli jesteś fanem Jets. Ilu z tych żółtodziobów idzie do przodu? Spójrzmy na niektóre z nich.

złą wiadomością z gry dla żółtodziobów była kontuzja klatki piersiowej w pierwszej rundzie Mekhi Becton. Nie jest jasne, jak poważna jest kontuzja, ale jeśli jest to rozdarta kość piersiowa, to kosztowałoby go sezon. Odrzutowce biegły za Bectonem dużo wcześniej. Tackle był jasnym punktem sezonu Jets. Wygląda jak kawałek fundamentu. Teraz musi być zdrowy.

Denzel Mims pokazuje oznaki, że jest graczem. Miał cztery strzały na 62 jardy na 8 celów. Pamiętaj, że to dopiero jego trzeci mecz, a on nawet nie miał pełnego miesiąca treningu. Jest na końcu obozu treningowego. Odrzutowce muszą go namierzyć. Jedyne uderzenie na Mims ’ a w poniedziałek wyglądało na to, że zwolnił na przejęciu Joe Flacco w czwartej kwarcie.

Denzel Mims był jasnym punktem dla Jets podczas przegranej z patriotami
Denzel Mims

Ashtyn Davis zagrał swój najlepszy mecz. Odrzutowce miały bezpieczną grę blisko linii walki, a on był uciążliwy. Wywiercił cama Newtona, ale został wezwany na karę. Nie sądziłem, że to kara. Davis pokazał swoją wszechstronność, grając zarówno w pudełku, jak i głęboko. Walczył w Kansas City, ale także w defensywie.

„La’ Mical Perine ” miał sześć dźwigni na 19 jardów i dwa zaczepy na 19 jardów. Sposób, w jaki gra się zepsuła, zepsuł użytkowanie Perine ’ a. Jets lubią używać Frank Gore dużo wcześnie, a następnie przejść do Perine więcej w drugiej połowie. Ale Jets ledwo miał piłkę w drugiej połowie, więc Perine nie dostać tyle dotknięć.

debiutował Bryce Hall i zagrał około 50% rzutów, pisując Pierre Desir dla serii. Nie było nic zauważalnego w debiucie Halla oglądając na żywo, co może być dobrą rzeczą.

Defensywny koniec Jabari Zuniga zagrał 19 razy w obronie. Spodziewałbym się, że jego czas gry wzrośnie w miarę trwania sezonu.

wszystkie odbiorniki były zdrowe.

Gase czekal na poczatkujacych wide receiverow na boisku, ktorych spodziewal sie tego offseasonu. To w końcu stało się w poniedziałek wieczorem i zrobili różnicę. Breshad Perriman (pięć połowów, 101 jardów, dwa TDs) był głębokim Zagrożeniem, którego brakowało Odrzutowcom. Mims wykazywał rozwój. Crowder, który ma kontuzję pachwiny, wykonał wspaniały chwyt przyłożenia w drugiej kwarcie.

problem w tym, że wszystko wydaje się za mało, za późno. Chcielibyście zobaczyć, czy mogliby coś zmienić w tym ataku, gdyby grali cały sezon. Zamiast tego Darnold rzucał do wielu rezerw przez większość sezonu.

przerażające 0-16.

start 0-9 jest najgorszy w historii franczyzy i trudno spojrzeć na pozostały terminarz i znaleźć wygraną dla Jets. Po pożegnaniu w tym tygodniu harmonogram wygląda następująco: Na Chargers (2-6), vs.Dolphins (5-3), vs. Raiders (5-3), na Seahawks (6-2), na Rams (5-3), vs. Browns (5-3) i na Patriots (3-5).

ładowarki mają najgorszy rekord, ale przegrywają bliskie mecze i są lepsze niż wskazuje na to ich rekord. Czy odrzutowce mogą łapać Delfiny, Raidery lub Browns, czując się zbyt pewnie? To dla mnie najlepsza nadzieja na zwycięstwo.

to będzie fascynujące, jeśli będą 0-15 jadąc do Foxborough w 17 tygodniu.

oto ile sztuk dżetów prowadziło przez kwartał: pierwszy kwartał 19, drugi kwartał 12, trzeci kwartał 11, czwarty kwartał 4. To nie jest dobra rzecz, gdy można łatwo przypomnieć sobie każdą grę zespół prowadził w czwartej kwarcie. Przechwycenie Flacco i trzy-i-out na dwie minuty jazdy był cały atak Jets w czwartej kwarcie. To dobry sposób na przegraną.

zaskakująca liczba przystawek

początkujący CB Bryce Hall w swoim debiucie zagrał 39 przystawek (48%). Nie spodziewałem się, że zagra tyle w swoim pierwszym meczu. Wyglądało na to, że Jets pracowali dla Pierre ’ a Desira, który miał problemy w grze.

piłka do gry

to jest trudne. Flacco byłby wyborem, gdyby nie kosztowne przechwycenie. Pójdę z Perrimanem. Wyglądał na nie. 1 wide receiver zeszłej nocy. Miał pięć połowów na 101 jardów i dwa przyłożenia, w tym kilka kluczowych połowów na pierwsze upadki. Jedynym negatywnym było spadające przyłożenie na pierwszym przejeździe. Ale nadrobił to w trakcie gry.

podziel się tym:

Filed under: Gase, ashtyn davis, breshad perriman, denzel mims, jets, La ’ Mical Perine, mekhi becton, new york jets, 11/10/20